Hesap Numaralarımız    

0506 872 93 69 

Ödeme ve Teslimat

Kredi Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Troy Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde Paytr sistemi ile ister peşin ister vade farklı taksitli olarak yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

 

Kargo Gönderim

Dilerseniz anlaşmalı kargo firması ile sabit kargo seçeneği ile uygun fiyatlarla veya kargo ücretini ürün tesliminde seçeneği ile kargoyu teslim aldığınızda kargo ücretini siz ödersiniz.

 

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

 

TESLİMAT

Mesai saatleri içinde, en geç saat 16:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.